
Radnici GSP „Beograd“ okupili su se danas ispred zgrade Vlade Srbije kako bi predali svoje zahteve koji se tiču, kako su naveli, pokušaja tajkunizacije javnog prevoza u glavnom gradu.
Okupljeni radni...
Source
Original source for this article

Original source for this article