Studenti se sele iz doma zbog EXPO izložbe

Studenti se sele iz doma zbog EXPO izložbe
Učenici i studenti koji borave u Studentskom centru "Novi Sad" suočavaju se sa potencijalnim iseljavanjem iz svojih soba kako bi se oslobodio prostor za potrebe međunarodne izložbe EXPO. Ova situacija...

Source

Original source for this article

N1 SerbiaN1 Serbia

Najavljeno iseljavanje studenata iz doma zbog izložbe EXPO

Zbog projekta EXPO, studenti drugog bloka F krila Studentskog grada biće primorani da se isele iz domova bez garancije nalaženja drugog vida smeštaja,

24 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store