Smeće na ulicama Beograda nakon mitinga vladajuće stranke

Smeće na ulicama Beograda nakon mitinga vladajuće stranke
Nakon što su pristalice Srpske napredne stranke (SNS) napustile centralne gradske ulice u Beogradu, iza njih je ostalo značajno količina smeća. Fotografije i video snimci objavljeni na društvenim mrež...

Source

Original source for this article

N1 SerbiaN1 Serbia

Smeće ostalo na ulicama nakon što su SNS pristalice napustile miting (FOTO/VIDEO)

Ljudi su krenuli da se razilaze sa skupa Srpske napredne stranke nakon govora predsednika Aleksandra Vučića, a za sobom su ostavili smeće.

27 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store