Radnici na vrućinama traže hlad, neki uživaju u temperaturi

Radnici na vrućinama traže hlad, neki uživaju u temperaturi
Visoke temperature koje su ovih dana zahvatile regiju predstavljaju značajan izazov za radnike koji svoje poslove obavljaju na otvorenom. Dok se temperature penju i do 35 stepeni Celzijusa, mnogi zapo...

Source

Original source for this article

24sata24sata

Bili smo s ljudima koji su vani i na 35 °C. Radnici: 'Traži se hlad' Poštar: 'Pa meni je čisto OK'

<img src="https://img.24sata.hr/7JkwsPLHhe-jgzYlRb5OqG2dtO4=/800x450/smart/media/images/2026-25/dizajn-bez-naslova-2026-06-23t165054-552.png.jpg" alig...

23 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store