
Radnici beogradskog GSP-a danas su organizovali protestnu šetnju centralnim ulicama glavnog grada Srbije, kako bi svoje nezadovoljstvo i zahtjeve predali na protokol predsjednika Republike Srbije. Šet...
Source
Original source for this article

Original source for this article