Profesorki pozlilo zbog nehumanih uslova u novosadskoj školi

Profesorki pozlilo zbog nehumanih uslova u novosadskoj školi
U Gimnaziji „Jovan Jovanović Zmaj“ u Novom Sadu jutros oko 9 časova desio se nemili događaj kada je profesorici pozlilo tokom dežurstva u prostorijama Mašinske škole. Incident se dogodio uslijed, kako...

Source

Original source for this article

N1 SerbiaN1 Serbia

Profesorki Jovine gimnazije pozlilo u Mašinskoj školi: Direktor naložio profesorima da dežuraju u školi, bez klime, vode i interneta

Pofesorki Gimnazije „Jovan Jovanović Zmaj“ pozlilo je jutros oko 9 časova u Mašinskoj školi, u kojoj je direktor Radivoje P. Stojković naložio profeso

24 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store