
Nakon nesreće u kojoj je pješakinja povrijeđena na tramvajskom stajalištu u Savskoj cesti u Zagrebu, gradska uprava je žurno reagirala postavljanjem fizičkih barijera, tzv. separatora, duž čitave ulic...
Source
Original source for this article

Original source for this article