Mostar: Šteta od požara na deponiji Uborko višemilionska

Mostar: Šteta od požara na deponiji Uborko višemilionska
Gradonačelnik Mostara, Mario Kordić, oglasio se povodom katastrofalnog požara koji je izbio na gradskoj deponiji Uborko, ističući da je pričinjena višemilionska šteta. Požar je buknuo u poslijepodnevn...

Source

Original source for this article

N1 BosniaN1 Bosnia

Gradonačelnik Mostara se oglasio o katastrofi na Uborku: Šteta je višemilionska

Stožer civilne zaštite Grada Mostara održao je u utorak sjednicu vezano za požar na odlagalištu Uborak, nakon koje je mostarski gradonačelnik Mario Ko

23 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store