
Gradonačelnik Mostara, Mario Kordić, oglasio se povodom katastrofalnog požara koji je izbio na gradskoj deponiji Uborko, ističući da je pričinjena višemilionska šteta. Požar je buknuo u poslijepodnevn...
Source
Original source for this article

Original source for this article