Kolinda Grabar-Kitarović pratila meč u Philadelphiji sa Kustićem i Miškovićem

Kolinda Grabar-Kitarović pratila meč u Philadelphiji sa Kustićem i Miškovićem
Bivša predsjednica Hrvatske, Kolinda Grabar-Kitarović, prisustvovala je jednoj sportskoj utakmici u Philadelphiji, Sjedinjene Američke Države, gdje je viđena u VIP loži. Njena posjeta stadionu privukl...

Source

Original source for this article

Novi ListNovi List

FOTO Kolinda navijala iz lože stadiona u Philadelphiji u društvu s Kustićem i Damirom Miškovićem

<p>Noćašnju pobjedu Hrvatske nad Ganom iz svečane je lože stadiona u Philadelphiji pratila i bivša predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović. U društvu su...

28 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store