
Teheran je oštro osudio napade koje su izvele Sjedinjene Američke Države, označavajući ih kao "flagrantno kršenje" međunarodnih sporazuma i principa suvereniteta. Glasnogovornik iranskog Ministarstva ...
Source
Original source for this article

Original source for this article