Iran osudio američke napade kao kršenje sporazuma

Iran osudio američke napade kao kršenje sporazuma
Teheran je oštro osudio napade koje su izvele Sjedinjene Američke Države, označavajući ih kao "flagrantno kršenje" međunarodnih sporazuma i principa suvereniteta. Glasnogovornik iranskog Ministarstva ...

Source

Original source for this article

Novi ListNovi List

Iran osudio “flagrantno kršenje” sporazuma nakon američkih napada

<p>Iran je u subotu izjavio da američki napadi koji su se dogodili dan ranije na teritorij te zemlje predstavljaju &#8220;flagrantno kršenje&#8221; me...

27 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store