HDZ-ov načelnik vozio pijan, tvrdi da je išao kući

HDZ-ov načelnik vozio pijan, tvrdi da je išao kući
Načelnik općine iz redova HDZ-a uhvaćen je kako vozi u alkoholiziranom stanju. Incident se dogodio u večernjim satima, a policija je zaustavila vozilo kojim je upravljao načelnik. Prema prvim informa...

Source

Original source for this article

24sata24sata

HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'

<img src="https://img.24sata.hr/WlwiME-aA-ptBY0FFurKyHc4NAo=/800x450/smart/media/images/2026-25/627085382-17875443855492493-7039946767519523004-n.jpg"...

26 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store