Gradonačelnik priznao: Nagradio sam se za najljepšu okućnicu

Gradonačelnik priznao: Nagradio sam se za najljepšu okućnicu
Gradonačelnik Dugog Sela, Nenad Panian, našao se u središtu skandala nakon što je objelodanjeno da je sam sebi dodijelio nagradu za najljepšu okućnicu. Ovaj potez izazvao je brojne reakcije javnosti i...

Source

Original source for this article

24sata24sata

Gradonačelnik sam sebi dao nagradu za najljepšu okućnicu: 'Sramim se. Ispao sam budala'

<img src="https://img.24sata.hr/T8RYaAr5ZywksZFW1v7O5dcXcAQ=/800x450/smart/media/images/2026-25/5.jpg" align="left" hspace="6" width="800" height="450...

25 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store