Građani Gospića prosvjeduju protiv odlaganja opasnog otpada

Građani Gospića prosvjeduju protiv odlaganja opasnog otpada
Stotine građana okupilo se u Gospiću kako bi izrazili svoje nezadovoljstvo i zabrinutost zbog mogućeg odlaganja opasnog otpada u njihovoj blizini. Prosvjednici, koji su se okupili u sklopu "Hoda za Li...

Source

Original source for this article

Večernji ListVečernji List

Stotine građana u Gospiću prosvjeduju zbog opasnog otpada: 'Građani su zabrinuti da voda nije za piće, pijemo vodu iz trgovine'

"Vjerujem da dijelim istu zabrinutost kao i većina naših sugrađana, a to je da je voda upitne kakvoće", rekao je Antun Zdunić iz Gospića

27 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store