Dodik o razgovoru s Izetbegovićem: Ja sam se smijao, Bakir se pravdao

Dodik o razgovoru s Izetbegovićem: Ja sam se smijao, Bakir se pravdao
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik ponovno se osvrnuo na komunikaciju s Bakirom Izetbegovićem, liderom Stranke demokratske akcije (SDA), opisujući je kao "nervozan poziv". Prema Dodikovim rije...

Source

Original source for this article

N1 BosniaN1 Bosnia

Dodik ponovo o razgovoru s Izetbegovićem: Tokom 'nervoznog' poziva ja sam se smijao, a Bakir se branio i pravdao

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik ponovo se oglasio nakon telefonskog razgovora s liderom SDA Bakirom Izetbegovićem. Prethodno je Izetbegović na Facebo

24 Jun 2026

Continue Reading

Get the full story in the Vaisti app

Download from App Store